ЗНО

Програма ЗНО 2020 з української літератури


Програма ЗНО з української мови

ЗНО-ОНЛАЙН


Приклади власних висловлень


Тестові зошити ЗНО з української мови та літератури за попередні роки



Усі відеоуроки до ЗНО з української від «на всі двісті» (згруповані за темами!)


Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з усіх предметів!



Поки складали для тебе список корисних ресурсів для підготовки до ЗНО, зрозуміли, що це не так нудно, як може здаватися, бо ж є багацько пізнавальних ресурсів, що так і ваблять: “Вивчити мову: вона цікава. Прочитай літературу: наші письменники неймовірні!”.
Розпочнемо з програми. Тут про те, що тобі треба знати та вміти, щоб скласти ЗНО з української мови та літератури. 
А тут характеристика тестування. Ця інформація допоможе тобі виробити власну стратегію ефективної роботи під час зовнішнього незалежного оцінювання.
Сушиш голову, який же правопис застосовувати під час ЗНО? Ось відповідь
Ресурс “Мова — ДНК нації” містить чимало яскравих ілюстрацій-роз’яснень з уже багатьом відомим Лепетуном, вправи та багато іншого.
А ще є експрес-уроки Олександра Авраменка — це короткі та чіткі відповіді на різні питання з мови.
Як би ти не любив / любила мову, нікуди не подінешся від літератури, а можливо, ти любиш її більше. У кожному разі залишаємо список того, що треба прочитати до ЗНО 2020 року. 
У таблиці за творами української літератури (ЗНО 2019 року) зібрано коротко всю необхідну інформацію.
А щоб зекономити час —  українська література за 100 хвилин
Література цікаво і неординарно за картою та ще й з відео  — тут.
Якщо тобі не сидиться, то можеш вивчати літературу бігаючи завдяки подкастам.

Безкоштовні курси з української мови та літератури

Спільно вони розробили й онлайн-курс з української літератури, до якого є підручник. 
Курс із підготовки до ЗНО з української мови та літератури є й на платформі Prometheus. Його розбито на модулі та теми, кожна з яких містить блоки або підтеми, до яких є відеолекції, презентації та конспекти.
Онлайн-платформа Be Smart орієнтована лише на підготовку до ЗНО. Тут пропонують відеоуроки, тести, які затвердило Міністерство освіти та науки України (далі МОН  — ред.), консультації від учителів.
Під час карантину на YouTube-каналі МОН стартувала трансляція курсів із підготовки до ЗНО. Почали з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.
Платформа  iLearn пропонує вебінари та завдання в поєднанні з грою.
Таблиці, граматику, стислі виклади творів, аудіокниги  —  усе це шукайте тут  або ж на сторінці у Facebook.
Інтенсивний курс з української мови та літератури Людмили Бондаренко можна переглянути на YouTube-каналі
Ганна Дем’яненко створила проєкт  “Відеорепетитор української мови” з відео й ілюстраціями для швидкого розуміння і запам’ятовування.
Її проєкти в соцмережах:
Анна Огойко  пропонує авторську платформу для підготовки до ЗНО з української мови та літератури. Вона двічі на тиждень створює й публікує відеоуроки.
Шукайте її в соцмережах:
Юліана Зелена склала ЗНО на 200. Ділиться лайфхаками й матеріалами, підказує, як готуватися самостійно на сторінці в Instagram.
Щоб ЗНО не було стресом, додаємо тести минулих років. Їх пропонують:
Авторські тексти  — не так складно, як здається тобі на перший погляд. Кажемо це як люди, які щодня із цим працюють. Ну, і залишаємо необхідні посилання, що зроблять твій твір на ЗНО перфектним.

Додатки

Вивчати мову весело разом із Лепетуном.
Запам’ятати наголоси легко за допомогою додатка “ЗНО Акцентуй!”
З додатком “Р.І.Д.” ти вивчиш цікаві українські слова та дізнаєшся більше про історію українського народу.
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти надав доступ до тренувального онлайн-тестування, де ти зможеш потренуватися та оцінити рівень здобутих знань.
А тепер заспівай, бо все не так погано, як здається. З таким ґайдом тепер море по коліна, ЗНО по котики.

З турботою редакція Глуzду


На початку шляху до ЗНО дуже складно зрозуміти, яка інформація виявиться корисною 🤔
Одні скуповують десятки довідників, інші готуються тільки в Інстаграмі, а більшість взагалі не розуміє, з чого починати 🤯
Тому ми вирішили поділитися корисними (безкоштовними!) ресурсами і спростити ваше абітурієнтське життя ⤵️
💥 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти (http://testportal.gov.ua/) - головне джерело офіційної інформації про ЗНО (дати проведення, програми, особистий кабінет).
💥 «5 найскладніших завдань ЗНО» (http://navsi200.com/5z) - мінікурс у формі відеоуроків; ідеальний варіант, якщо ви хочете протягом 5 днів розібратися з проблемними темами або не знаєте, з чого почати підготовку.
💥 «Найтиповіші завдання ЗНО» (https://www.youtube.com/playlist...) - плейлист з усіма нашими відеоуроками з мови та літератури.
💥 Літературний чек-лист (https://navsi200.com/literaturne/literature-list/) - список усіх творів за програмою ЗНО у формі зручного чек-листа, у ньому можна позначати прочитані твори і стежити за своїм прогресом.
💥 Статті з літератури (https://navsi200.com/literaturne/literature2020/) - перелік усіх матеріалів зі скороченими переказами та аналізами програмових творів.
💥 Усі вірші (https://navsi200.com/literaturne/virshi/) - повні тексти поезій з програми, а ще електронна книга, яку можна завантажити і роздрукувати.
💥 Таблиця з літератури (https://navsi200.com/literaturne/literature-table/) - жанри, стилі, присвяти, композиція, ідея та тема творів в одному документі (ідеально для повторення).
💥 Усі слова з наголосами (https://navsi200.com/movne/slova-z-naholosamy-2020/) - зручний список усіх нормативних наголосів для ЗНО (до речі, тут є суперкрута тижнева вправа для тренування).
Переходьте за посиланнями, завантажуйте матеріали і готуйтеся!

8 корисних програм на телефон для підготовки до ЗНО

Не секрет, що підлітки постійно користуються смартфоном, і присвячують цьому більшість свого часу. То чому б не спрямувати енергію в продуктивне русло?
У цій статті ми розповімо тобі, які програми на телефон допоможуть організувати свій час і сили та ефективно підготуватися до іспиту!

 Моє ЗНО

Перш за все, радимо завантажити Моє ЗНО, якщо ти досі цього не зробив/ла. Це офіційний застосунок, де буде публікуватися інформація про місце проведення, важливі для іспиту документи, новини з офіційного сайту, а також, звісно, твої результати :)
Для доступу до інформації щодо основної сесії ЗНО потрібен номер сертифікату та пін-код, які прийдуть тобі або твоїй школі листом.

 Для навчання

Mova

Mova – ти стовідсотково бачив/ла фірмові картинки з Лепетуном! Мобільний застосунок допоможе запам'ятати правила, позбутися суржику, а також перевірити свої знання на вправах.

Quizlet

Quizlet – віртуальні картки для запам'ятовування. Є можливість як створювати свої, так і додавати собі папки інших людей, які є у вільному доступі, і вчитися з ними.

 Для концентрації

Tide

Tide – програма, яка дозволяє відслідковувати час, проведений за роботою, а також бути ближче до себе та своїх думок.
Особливості: є кілька режимів, серед них – фокусування, сон, дихання, релакс. Таймер може супроводжуватися приємною музикою, звуками дощу, океану тощо 🌊

Toggl

Toggl – як і попередній, цей застосунок є ніби покращеною версією таймера чи секундоміра.
Особливості: можливість конкретно зазначати, над якою задачею і в рамках якого проєкту працюєш, а також повертатися до цих завдань і продовжувати роботу над ними.

Forest

Forest – таймер, який допомагає не відволікатися на інші задачі чи розваги, а концентруватися на одному аспекті роботи.
Особливості: доки ти працюєш, у тебе в додатку росте деревце або кущ 🌳🌸

 Для планування

Todoist

Todoist – одна з найкращих програмок для ведення списку справ. До того ж у ній зручно виставляти розклад занять та пріоритетність. Дисплей списку справ можна додати на головний екран смартфону як віджет.

Asana

Asana – також допомагає відслідковувати завдання, які мають бути зроблені.
Особливості: є функція "дедлайнів" для кожної справи; чудовий додаток для командної роботи.







 Для відпочинку

І наостанок... Сон! Те, чим не можна нехтувати, навіть готуючись до ЗНО ☺️
Sleep Time (Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.olegfilimonov.sleeptime; аналог для iOS: https://apps.apple.com/us/app/sleep-time-cycle-alarm-timer/id555564825) – застосунок, який, орієнтуючись на цикли та фази сну, підкаже, коли тобі потрібно лягати спати, залежно від того, коли ти прокидаєшся, і навпаки. У ньому ж можна виставити будильник на потрібний час.

Сподіваємося, що цей пост був для тебе корисним, і налаштував тебе на продуктивну роботу!
Стаття із сайту "На всі 200" 

ВЕБМІКС ПРО ЛЕСЮ УКРАЇНКУ

Натискай на іконку, переходь за покликанням-
 і ти дізнаєшся багато цікавого про геніальну Лесю

Переглянути можна ще тут




Довідка для спостережливих
Symbaloo  - сервіс візуальних закладок, за допомогою якого можна вибрати сервіси або закладки, якими ви користуєтесь та організувати свій робочий стіл.
Учитися не нудно 

Немає коментарів:

Дописати коментар